חיטוי נגד קורונה

אין ספק כי וירוס הקורונה גרם ועדיין גורם נכון לימים אלה נזקים רבים הן לבריאות האזרחים וכמובן בהשלכות הנוספות של פרנסה, משפחה, מבחינה חברתית ועוד.

על מנת לשמור על בריאותכם כדאי לדאוג לשמירה על ניקיון הבית, העבודה והסביבה שבה אתם נמצאים, לחטא את המקום ולדאוג לשמור על סטריליות ככל שניתן.

חברת הסוף לריח תספק לכם פתרון חיטוי נגד קורונה באמצעות חיטוי באוזון המיועד לטיהור מבנים וחדרים מחיידקים, נגיפים, עובש ועוד.

בין היתר נמצא והוכח מחקרית כי הוא מטהר גם את נגיפי וירוס הקורונה ממשטחים שונים עליהם הוא עשוי להימצא ולסכן את בני הבית.

החיטוי באוזון והתמיכה של משרד הבריאות

אוזון הוא גז המשמש כחומר טבעי לחיטוי וטיהור משטחים, חללים ומבנים שונים כנגד עובש, חיידקים, פטריות, נגיפים ועוד.
בכך הוא מסייע בנטרול הריחות הרעים באזור וכמובן טיהור מפני היווצרות של מחלות כתוצאה מאותם חדקים ווירוסים שונים.

האוזון בנוי מ 3 מולקולות של חמצן ונחשב כאינו יציב בשל כך. גז זה מתפרק במהירות רבה והרדיקלים שהוא יוצר מחמצנים את המשטח (מתכת, פלסטיק וחומרים אחרים) ובכך מחטא ומטהר מפני החיידקים השונים.
משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה תומכים בכל הקשור לשימוש בחומרי טיהור המתפרקים במהירות ואף מזהירים מחומרי חיטוי שאינם מתפרקים במהירות כאשר עשויים להזיק בעצמם לאדם ולבעלי החיים.

בתקופה בה אנו שומרים על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו בקנאות וחוששים לגעת בכל דבר מבלי לחטא את הידיים שלנו לפני ואחרי, טוב לדעת שיש חומר חיטוי נגד קורונה, אותו נוכל לרסס ולשמור על סביבה סטרילית ונקייה מהנגיף ועל הדרך גם מווירוסים וחיידקים נוספים.

רוצים לחטא ולטהר את הבית/המשרד שלכם?
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם!

היתרונות והחסרונות באמצעים לחיטוי נגד הקורונה

עד כה הדרך היחידה שלנו לחטא את עצמנו ואת הסביבה שלנו נגד הקורונה הייתה באמצעות אלכוג'ל, חומרי חיטוי למיניהם, אקונומיקה ועוד. חלק מחומרי הניקוי הללו מסוכנים ובכלל משרד הבריאות מעודד אנשים להימנע מחומרים ותרסיסים שכאלה המכילים כימיקלים וחומרים בעייתיים שלא מתפרקים  או מתכלים במהירות.

אנו יודעים כי נגיף הקורונה יכול לגרום להדבקה בעת מעבר של רוק או באמצעות שיעול. מה שאנו לא שמים לב אליו היא העובדה שהחיידקים של הנגיף יכולים לשהות גם על משטחים קשים לתקופת זמן של עד 8 ימים בדרך כלל כאשר בנגיעה במשטח נגוע בחיידקים ולאחר מכן נגיעה בפנים או באף/בפה יכולה לגרום להדבקה גם כן. על כן, מלבד חיטוי חוזר ונשנה של הידיים שלנו חשוב לחטא גם את הסביבה שלנו.
לדוגמה בבית שלנו חשוב לשטוף היטב את הרצפה, לנקות היטב את הרהיטים, מכשירי החשמל, עמודי תמיכה למדרגות אפילו אם יש כאלה ועוד.

הדרך הטובה ביותר לחטא את הבית וכלל חלל נגד הקורונה הוא באמצעות חיטוי באוזון. חיטוי זה נמצא יעיל ואיכותי נגד חיידקים ונגיפים רבים וכן עושים בו שימוש גם נגד פטריות ועובש וכן נטרול ריחות רעים. על כן הוא נמצא גם כחזק ומועיל נגד הקורונה ומחסל את הנגיף.

What to do to prevent the corona 1.jpg

 חיטוי נגד קורונה באמצעות חיטוי באוזון 

קיימים דיונים מחקרים וניסויים רבים המתבססים על ניסיונם של היפנים, הסינים והתאילנדיים לגבי היתרונות המובהקים בשימוש לחיטוי באוזון. הוכח בעשרות מחקרים עד כה שלגז האוזון יכולת מהירה (עד 24 שעות) ויעילה להרוג את נגיף הקורונה . כמו כן הוכח ששימוש במחולל אוזון כאמצעי חיטוי נגד קורונה  לפני ובמהלך פעילויות יומיות משפיע משמעותית בהורדת הסיכון והסיכוי להידבקות בנגיף הקורונה  

גז האוזון הינו חומר אקולוגי וטבעי לנטרול חיידקים ווירוסים מסוכנים לאורך זמן ובתנאי בטיחות מרביים (למעלה מ95% הצלחה). מחולל אוזון לחיטוי נגד קורונה מתבצע אך ורק באמצעות גורם מוסמך ומנוסה    

עכשיו זה רישמי‼️
צוות המחקר של Nara Medical University אישר כי חשיפה לגז האוזון משבית את פעילות וירוס הקורונה. לקריאת המחקר לחצו כאן

לקריאת מחקר, שפורסם בתאילנד, המאשר שגז האוזון מחטא נגד וירוס הקורונה  לחצו כאן

 

איך אנחנו יכולים לעזור לך לבצע חיטוי נגד קורונה

 • זמינות גבוהה מענה מידי לכל קריאה.

 • שירותי חיטוי נגד קורונה בפריסה ארצית

 • עד 24 שעות ינוטרל ויסולק וירוס הקורונה

 • לחברת הסוף לריח ניסיון רב (מעל 10 שנים) במתן פתרונות מקיפים ומותאמים אישית לחיטוי נגד וירוסים וחיידקים במבנים סגורים בכל נפח כגון : חיטוי מבני מגורים. חיטוי משרדים. חיטוי בתים. מפעלים. מחסנים. בתי מלון. בתי כנסת. בתי ספר. חנויות. רכבים פרטיים. רכבים מסחריים

 • גישה בטיחותית. ידידותית לסביבה, תוך שימוש במחוללי אוזון היעילים מאוד בהתמודדות עם למעלה מ-  95% מכלל הגורמים המזהמים בהצלחה.

 • האוזון מתפרק באופן ביולוגי ללא השארת שיירים בכלל.

 • המכשירים שלנו מוגנים על ידי פטנט בארצות הברית. למכשירים יכולת הפקת אוזון ברמות גבוהות ביותר, המנטרלות זיהומים קשים

 • עמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר של ה- UL , FCC, CSA.

 • מכשירים פשוטים ונוחים להפעלה – כל אחד יכול

 • שירות אמין

 • מחולל אוזון מהווה פתרון יעיל ומתקדם לחיטוי נגד קורונה . האוזון הינו גז הנוצר מאטומי חמצן ומתרחש באופן טבעי. כפועל יוצא מכך  לאחר הטיפול החלל המטופל איננו מסוכן ורעיל לבני אדם.

 • האוזון איננו מזיק למבנים. משטחים וכויו"ב.

 • אנשי מקצוע מיומנים .מנוסים ובעלי ידע מקצועי.

 • מעל 10 שנות ניסיון מוכח בפתרונות להרחקת מכרסמים ומזיקים. (עכברים, חולדות, יונים) חיטוי פירות וירקות ועוד.

 • החיטוי שנבצע יעזור לכם להגן על עצמכם. על בני משפחתכם. הלקוחות והעובדים שלכם.

להתאמת פיתרון מדויק צרו אתנו קשר

באילו מקרים מומלץ לבצע חיטוי נגד קורונה?

במחקרים רבים שבוצעו לאחרונה נטען כי נגיף הקורונה עמיד למשטחים דוממים לתקופות של 8- 30 ימים. אם הייתם בבידוד ב- 14 הימים האחרונים או שאתם מבודדים כעת, קיימים סיכויים סבירים שבבית שלכם ישנם נגיפי קורונה שעלולים להדביק את המקורבים אליכם. לכן מומלץ לנהוג באחריות ולבצע חיטוי קורונה
wash-hands-4925790_640.jpg

הצעדים נדרשים לקראת חיטוי קורונה

נקו באמצעות סבון ומים כל לכלוך ואבק ממשטחים מראות, נורות, מיטות, כסאות, ארונות, דלתות וידיות

 

איך מתבצע חיטוי נגד קורונה: 

מחוללי אוזון מייצרים אוזון מאוויר רגיל ומשמשים בדרך כלל כחומרי חיטוי לחדרים. ההשפעות המועילות של האוזון אוששו במשך כמה עשורים. פעולת ההרג שלו על מינים רבים של חיידקים, וירוסים ופטריות משמשים בסיס רחב לשימוש הולך וגובר בנטרול ריחות רעים ומפגעים.

נגיפים לרוב מהווים חלקיקים קטנים ועצמאים הבנויים מגבישים ומקרומולקולות. שלא כמו חיידקים, הם מתרבים רק בתא המארח. האוזון משמיד נגיפים על ידי דיפוזיה דרך מעיל החלבון לליבת החומצה הגרעינית, וכתוצאה מכך מסב נזק    נגיפי ל – RNA  בריכוזים גבוהים יותר אוזון הורס את הקפסיד או מעטפת החלבון החיצונית על ידי חמצון.

קיבלתם הצעת מחיר זולה לחיטוי נגד קורונה?

עצרו לרגע. כמו בכל תחום ,כאשר ההצעה זולה משמעותית. עם כל הקושי בתקופה בה רב בתי העסקים נסגרו ובמקרה הטוב פעילותם רק צומצמה ,אנחנו ממליצים לכם לא להקל ראש בבחירה של הפתרון הזול יותר. מומלץ לבדוק היטב מה עומד מאחורי הצעה זולה

 מחולל האוזון מהווה את אחד מחומרי החיטוי נגד קורונה הטובים, היעילים ועם אחוזי הצלחה מוכחים ברחבי העולם